Teknoloji

Amnesia: The Bunker Cadılar Bayramı Güncellemesi Yayınlandı

Bir süredir X’te kreatif başkan Fredrick Olsson tarafından paylaşılıyordu. Amnezi: Bunker Cadılar Bayramı güncellemesi Sonunda yayınlandı. Eğer oyun size zor ve korkutucu gelmiyorsa bu yeni güncellemeyi deneyin.


İlginizi Çekebilir:  Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirimi 2023 Başlıyor


Bugün PC, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox Series platformlarına eş zamanlı olarak yayınlanan Amnesia: The Bunker Halloween güncellemesinin yer altı sığınağındaki ısıyı daha da artıracağını söyleyebiliriz. Çünkü oynanışla ilgili pek çok yenilik oyunculara sunuluyor.

Amnesia: The Bunker Cadılar Bayramı Güncelleme Detayları

Frictional Games’in verdiği detaylara göre Shell Shock isimli yeni bir mod geliyor. Bu modun faydalarından biri de oyundaki en büyük yardımcımız olan tabancanın dolapta kilitli olmasıdır. Dolayısıyla bu korkunç maceraya silahla başlamamız artık mümkün olmayacak.

Güncellemeyle birlikte artık yer altı sığınağının her bölümünün ışıklarını yakabilmek için bir sigorta bulmamız gerekecek. Ayrıca dolapların yerleri ve kombinasyonları da değiştirildi. Bütün bunlar yetmezmiş gibi artık kayıt yapmak için yakıta ihtiyacımız olacak, Harcore modunda ise hiç kayıt yapamayacağız. Geliştirici, güncellemeyle birlikte yeni bir sağlık sistemini de getiriyor. Öyle ki kanadığımızda sağlığımız bozulur. Bandajlar kanamayı durdursa bile sağlığımızı iyileştirmez ama sağlık paketleri hem kanamayı durdurur hem de sağlığımızı iyileştirir.

Son olarak senaryo boyunca bizi avlamak için her köşeyi arayacak olan yaratığın yapay zekası da güçlenecek ve davranışları daha da tahmin edilemez hale gelecek. Dini oda diyebileceğimiz mekanların kapıları artık ahşaptan yapılacak. Yani yaratığın bu kapıları kırıp içeri girme ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Yani artık oyunun hiçbir yeri güvenli olmayacak. Ne kadar hoş değil mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu