Haber

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal 1 Mayıs’ı İşçilerle Kutladı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tarladaki emekçilerle birlikte kutlayan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Adaletin, eşitliğin, demokrasinin ve özgürlüklerin doyasıya yaşandığı bir dünya özlemiyle bugün birlik, mücadele günüdür. emeğin, alın terinin ve üretimden gücün gerçek sahipleri olan tüm emekçilerin dayanışması. İşçileri kutluyorum. Bu seçimlerde işçiler de haklarını alacaklar” dedi.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü işçilerle birlikte kutladı. CHP İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği programda Gündoğdu Meydanı’na yürüyen Önder Sandal, şunları söyledi:

“İşçilerin hak ve hukuk mücadelesinde her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. İnsanca, özgür, eşit ve kardeşçe yaşamak bu ülkede yaşayan her vatandaşın hakkıdır. Sınıfsız, sömürüsüz, herkesin memnun olduğu, sağlık ve eğitim olanaklarından eşit ve insana yakışır koşullarda yararlandığı, çocukların çalışmadığı, adaletin, eşitliğin, demokrasinin ve özgürlüklerin doyasıya yaşandığı bir dünya özlemiyle birlik ve beraberlik gününü kutluyor, Emeğin, alın terinin ve üretimden gücün gerçek sahibi olan tüm emekçilerin emeği ve dayanışması. Bu seçimlerde işçiler de haklarını alacaklar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu