Haber

Fatih Portakal, adaylığından çekilen Muharrem İnce’ye Yaptığı Anlamlı Yorumla Herkesi Şaşırttı!

Yorumlarıyla sık sık gündeme gelen Gazeteci Fatih Portakal, Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin adaylıktan çekilmesinin ardından attığı tweet ile gündeme bomba gibi düştü. Twitter’da anlamlı bir paylaşımda bulunan Turuncu, “Zamanlaması önemli ve açıklayamadığı bazı nedenleri olduğunu düşünüyorum” sözleriyle herkesi şaşkına çevirdi.

Ülke Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 2023 seçimlerine sadece birkaç gün kala adaylığından çekildi.

11 kurmay ile partisinin genel merkezinde yaptığı toplantının ardından açıklamalarda bulunan İnce, “Ben bunu ülkem için yapıyorum. Bir kanal açmaya çalıştım. Bu kanalda başarısız olduk. Bahanelerin olmasın. Yoksa seçim sabahı tüm suçu üzerimize atacaklar. Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekiliyorum.” Sözleriyle siyasi gündeme damgasını vurdu.

İnce’nin adaylıktan çekilmesi siyasi arenadaki hareketliliği kat kat artırdı. Yaşananların ardından birçok ünlü isim paylaşıma geldi.

Vatan Partisi üyeleri tarafından üzüntüyle karşılanan bu kararla ilgili paylaşımda bulunan isimler arasında Gazeteci Fatih Portakal da yer aldı.

Erzurum’da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve vatandaşlara yönelik taşlı saldırının ardından Muharrem İnce’yi adaylığından çekilmeye davet eden Turuncu, Twitter’dan yeni bir paylaşım yaptı.

Turuncu, ‘Muharrem İnce seçime üç gün kala yarıştan çekildi. Dün geri çekilmediğini söyledi. Akrabalık olarak ‘vatan vatan vatan meselesidir, mazeret olmamalı’ diyerek Kılıçdaroğlu’na olan öfkesini bir kez daha dile getiriyor. inandırıcı değilsin Hiç samimi değilsin.”

Ünlü gazeteci, “Şimdi sandığa 72 saat kala yokum diyorsunuz. Tarih senin adına tekerrürden ibaret, o gün de bugün de hüsrana uğradın…” ifadeleriyle dikkat çekti.

“Zamanlama önemli ve bence açıklayamadığı bazı nedenler var. Ne diyebilirim ki, sana iyi şanslar.” Sözleri okuyucuları oldukça şaşırttı.

??

Bahis hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu