Haber

Fenerbahçe yöneticilerinden Kahramanmaraş’a ziyaret

Fenerbahçeli yöneticiler, 11 ili etkileyen depremin merkezi Kahramanmaraş’ı ziyaret etti.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Afetin ilk gününden itibaren afet bölgesinde vatandaşlarımızın yanında olan, onların ihtiyaçlarını karşılamak ve yaralarını sarmak için çalışan kulübümüz bu misyonunu sürdürmektedir. Bu kapsamda Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, yönetim kurulu üyelerimiz Mustafa Kemal Danabas, Ruşen Çetin ve Bekir İrdem, depremin afet bölgesinde yarattığı tahribata ilişkin çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Kahramanmaraş’a gitti.” kelimeler yer aldı.

İlk olarak Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden yöneticiler, yönetim kurulu başkanı Mustafa Bultu ile görüştü. Fenerbahçe yöneticileri, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’nde kurulan harmoni üssünde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun ve eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile bir araya geldi.

Ziyaretlerin ardından depremin Kahramanmaraş merkezde yarattığı tahribatı yerinde inceleyen yöneticiler, ardından AFAD yetkilileriyle birlikte 12 Şubat Stadı’nda kurulan çadır kenti ziyaret ederek depremzedelerle sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu