Haber

HEDEP Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Diyarbakır’da partililerle buluştu

Halkın Eşitlik ve Demokrasi Partisi (HEDEP) Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Diyarbakır’da partililerle bir araya gelerek esnafı ziyaret etti.

Kent merkezinde bir otelde düzenlenen toplantıda partisinin il ve ilçe yöneticileriyle bir araya gelen Bakırhan, çok önemli bir sürecin geçildiğini ve bu toplantıları yerel seçimlerde layık bir sonuca ulaşmak için gerçekleştirdiklerini söyledi. .

Bakırhan, “Önümüzdeki dönemde yeniden yapılanacağımıza, yenileneceğimize, daha güçlü bir mücadele ortaya koyacağımıza, oyunları ortaya çıkararak başarıya ulaşabileceğimize olan inancımız tamdır.” dedi.

CHP’nin 38. Olağan Kurultayı’nın ikinci oylamasında Manisa Milletvekili Özgür Özel’in genel başkanlığa seçilmesine değinen Bakırhan, “Buna yenilikçiler, yenileyiciler deniyordu ama biz takip ediyoruz, pek bir şey değişmeyecek gibi görünüyor” dedi. Bu devletçi kodlarla gerçek anlamda yüzleşmeden, milliyetçi, milliyetçi ve “Kemalist anlayış devam ettiği sürece isim değiştirmenin, parti yönetiminin hiçbir anlam ifade etmediğine hepimiz şahit olduk.” sözlerini kullandı.

Bakırhan ve partililer daha sonra merkez Bağlar ilçesine bağlı Sakarya ve Nükhet Coşkun sokaklarında esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu