Haber

İlkokuldan bu yana estetik ameliyat olduğunu söyleyen Murat Dalkılıç, ameliyatlarına bir yenisini daha ekledi!

Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Murat Dalkılıç, şimdilerde üst üste geçirdiği ameliyatlarla gündemde. Geçtiğimiz günlerde 8’inci kez burun ameliyatı geçirdiğini söyleyen ünlü müzisyen, bunun nedenini de açıkladı. Bakın, Murat Dalkılıç’ın bitmek bilmeyen ameliyat macerasının arkasında ne yatıyor?

İşte detaylar ?

Murat Dalkılıç, müziğiyle, karakteriyle hepimizin yıllardır severek dinlediği ve takip ettiği bir isim.

Ünlü müzisyen, bildiğiniz gibi müziğinin yanı sıra özel hayatıyla da magazin gündeminde her zaman yer alıyor.

Merve Boluğur ile evliliğinin ardından Hande Erçel ile yeni bir ilişkiye başlayan Dalkılıç, bu ilişkide tatmin bulamadı.

Geçtiğimiz günlerde 24 yaşındaki yeni sevgilisi Edda ile yeni bir ilişkiye başlayan Murat Dalkılıç’ın burnundan ciddi sorunlar çıktı.

40 yaşındaki Murat Dalkılıç, geçtiğimiz yıllarda ilkokuldan beri burun ameliyatı geçirdiğini açıklamıştı.

Doktor mağduru olduğunu söyleyen Murat Dalkılıç, ameliyatlarının nedenini şöyle açıklıyor:

‘Estetik ameliyat oldum. Hatta 7 kez falan. İlkokuldan beri burun ameliyatı oldum. Bir hastalığım var. Burun kemiklerim dışarı çıkmıştı. Doktor o kemikleri alırken kıkırdaklarımı da aldı. Hayatımın en zor dönemleri başladı. ‘Oradan buradan bir şeyler alınıp sürekli burnuma eklendi.’

7. ameliyatının ardından ‘Bu Gece İbrahim Selim’le’ programında “Bir şey olsa bile burnumu yaptırmayacağım, yoruldum” diyen Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde 8. ameliyatını oldu.

Murat Dalkılıç, Instagram hesabından bu hikayeyle 8. ameliyatını duyurdu.

“Sekizinci burun ameliyatımı geçirdiğimde çok şükür ev çiçek gördü” notunu yazan Dalkılıç’ın bu cümlesi de dikkat çekti.

Umarız bu ameliyatlara bir yenisi eklenmeden bu macera son bulur. Murat Dalkılıç’ın ameliyat macerası hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu