Haber

Malatya’da Başkan’dan feribot sohbeti

MALATYA (İGFA) – Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen feribotların tertip, konfor ve hijyen açısından çok güzel bir durumda olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Lideri Selahattin Gürkan, “Feribotları kullanan vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri mutlu etmekte. Personellerimiz tarafından vatandaşlarımıza çok güzel hizmet verilmekte” dedi.

Malatya Baskil seferini yapan feribotta vatandaşları ziyaret eden Lider Gürkan, istek ve taleplerini kendilerinden dinleyerek bilhassa feribot seferlerinde karşılaştıkları zorluklar var mı? Yok mu? Sefer sayıları kâfi midir? Sefer sayılarının saatleri noktasında sorun var mı? diye kendilerine sorduklarını söyledi.

Genel manada vatandaşların yaz periyodunda ek feribotların olması noktasında taleplerini aldıklarını belirten Lider Gürkan, “Değerlendirmesini ilgili Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığımızla yaptıktan sonra ilgili arkadaşlarımıza gerekli talimatı vererek vatandaşlarımızın seyri seferlerinde ve gidecekleri köylerine, bahçelerine geç kalmamaları manasında yahut çalışanları geç götürmemeleri manasında ne gerekiyorsa gerekli önlemler Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığımız tarafından alınacaktır. Ayrıyeten feribot seyahatinden duyduğum memnuniyeti de söylemek istiyorum. Feribotlarımıza baktığımızda gerçekten paklık, tertip, nizam, hijyen noktasında vatandaşlarımıza davranış noktasında, vatandaşlarımıza ikramlar noktasında hoş bir çalışma örneği gördüm. Çalışmalarımızın Malatya’da yaşayan Baskilli hemşerilerimize ve Baskil ilçesinde yaşayan vatandaşlarımıza güzel uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu