Yaşam

Mustafa Sandal: Rakamları Görünce Gülüyorum

Yeni yıl yaklaşırken ünlü müzikçilerin verecekleri konserlerde alacağı fiyat de merak konusu oldu. Geçtiğimiz seneye nazaran yılbaşı için sahne fiyatlarını iki ya da üç katına çıkaran sanatkarların, aldıkları astronomik sayılar ise adeta dudak uçuklattı. Evvelki gün Etiler’de görüntülenen Sandal, sanatkarların yılbaşı sahne fiyatları sorulması üzerine, “Kimisi pr olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor ama ben yemem. Aslında halk da yemiyor” açıklamasında bulundu. Mustafa Sandal “Rakamları görünce gülüyorum” dedi. İşte o açıklamalar;

Ünlülerin Yılbaşı Tarifesi

Geçtiğimiz yıllarda sahneye çıkmak için 600-900 bin TL ortası alan isimler, bu yıl milyonluk sayılarla 2023’ü karşılayacak. Müzisyenler ortasında en yüksek fiyatı alan Tarkan ise dorukta yer alıyor. Megastar, Kıbrıs’ta bir otelden 18 milyon TL alırken, onu 3 milyon TL’yle Bülent Ersoy, Hadise ve Özcan Deniz takip ediyor.

Tarkan – Kıbrıs, 18 milyon TL (Geçtiğimiz sene 15 milyon TL)

Bülent Ersoy – Azerbaycan, 3 milyon TL (Geçtiğimiz sene 1 milyon TL)7

Hadise – Kıbrıs, 3 milyon TL – (Geçtiğimiz sene 900 bin TL)

Ajda Pekkan – Kıbrıs, 1.5 milyon TL (Geçtiğimiz sene 600 bin TL)

İbrahim Tatlıses – Belarus, 1.8 milyon TL (Geçtiğimiz sene 1 .3 milyon TL)

Yıldız Tilbe – Ankara, 1 milyon TL (Geçtiğimiz sene 900 bin TL)

Hande Yener – Kıbrıs, 1 milyon TL (Geçtiğimiz sene 600 bin TL)

Seda Sayan – Kıbrıs, 850 bin TL (Geçtiğimiz sene 750 bin TL)

Tuğba Yurt – Hatay, 600 bin TL

Sibel Can – İstanbul, 1.5 milyon TL (Geçtiğimiz sene 1 milyon TL)

Özcan Deniz – Kıbrıs, 3 milyon TL (Geçtiğimiz sene 1 milyon TL )

Yılbaşında Azerbaycan’da Olabilir

Mustafa Sandal, eşi Melis Sütşurup ile birlikte  Etiler’de görüntülendi. El ele alışverişe çıkan ikilinin ortalarındaki ahenk dikkatlerden kaçmazken, Melis Sütşurup’un pembe terlikleri ise görenleri şaşkınlığa uğrattı. Ayaküstü kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Sandal, yılbaşı programının netleşmediğini ama yüksek ihtimalle Azerbaycan’da olacağını söyledi.

Mustafa Sandal: Sayıları Görünce Gülüyorum

Sandal, sanatkarların yılbaşı sahne fiyatları sorulması üzerine ise, ”Normal bir vakte nazaran 2-3 kat daha fazla fiyatlar olabiliyor. Bu bir gerçek ancak kimi isimlerin aldıkları sayıları görünce gülesim geliyor. Kimisi pr olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor fakat ben yemem, aslında halk da yemiyor. 30 yıldır bu bölümdeyim ben yemem” dedi.

“Ekibi Yaşamıştır”

Tarkan’ın yılbaşı gecesi 18 milyon TL alacak olması hatırlatılan Sandal, ”Öyleyse grubu yaşamıştır” diyerek gülümsedi. Sandal son olarak ekleme yaparak; ”Aralık ayında 8-9 farklı ülkede konser vereceğim lakin mayıs ayı bir sürprizim olacak ki çok konuşulacak. Artık projem hakkında ayrıntı vermek istemiyorum ancak bomba üzere geliyorum” dedi.

Mustafa Sandal Kimdir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu