Haber

Sosyal medyada birbirlerine girdiler! Gültekin Uysal’ın Ümit Özdağ ile ilgili açıklaması büyük tepki çekti

Zafer Partisi Başkan Ümit Özdağ, Millet İttifakı’nın açıkladığı ortak mutabakat metnini eleştirerek dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Özdağ, “Altı Masa ekibine soruyorum. ‘Tarikat ve cemaatleri devletten çıkaracağız’ demekten sizi alıkoyan nedir? Ortağınız Demokrat Parti lideri mi, denilen adamın müridi mi?” Said-i Nursi? Babacan ve Ahmet Davutoğlu?” dedi.

UYSAL’DAN ÇOK SERT CEVAP

Bu açıklamanın ardından Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’dan dikkat çekici bir açıklama geldi. Uysal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ümit Özdağ, çocukluğunda tecavüze uğramış bir çocuk psikolojisiyle, ‘darbeci çocuğu olmanın’ alnından silemeyeceğiniz travmasıyla bir namus yoksunu. , aklınız ve canınız istese de Demokrat Parti’ye ve kendime zaman zaman tutkuyla iftira atıyorsunuz. ifadeleri kullandı.

Uysal’ın kısa sürede sildiği o paylaşım:

TEPKİLENDİ

Uysal, paylaşımını silmesine rağmen kullandığı ifadeler sosyal medyada büyük tepki gördü. Söz konusu tweet’i de paylaşan Özdağ, “Demokrat Parti Genel Lideri Gültekin Uysal’ın yazıp sildiği tweet. Seviye belirleme açısından burada kalsın: ya yazmayacaksınız ya da silmeyeceksiniz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu