Haber

Tütün basketbolcuları ağırladı

Bölge ve Anadolu şampiyonalarına katılan basketbol takımlarını Antalya şampiyonu olarak ağırlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, disiplinli çalışanların mutlaka kazandığını söyledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’nın şampiyonu olarak üst tura çıkacak basketbol gruplarını belediye meclis salonunda ağırladı. Kepez Belediyesi SporKulübün U16 ve U18 Kız Basketbol Takımları ile U18 Erkek Takımı Türkiye Şampiyonası eleme müsabakalarına katılırken, Kepez Dokuma Spor Kulübü Yıldız Erkek Takımı 2 Nisan’da başlayacak lige hazırlanıyor. Kulüp Lideri Hakan Çatal, Basketbol Koordinatörü Şampiyona gezisi öncesi Lider Tütüncü’yü ziyaret eden Besim Güvenç ve antrenörler, U18 erkek ve kız takımlarına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

“Katı kuralımız şampiyonaya gitmek”

Geleceğin takımlarını Antalya’da kurduklarını belirterek sözlerine başlayan Önder Çatal, oyuncularından nice başarılar beklediklerini söyledi. Altyapı gruplarında Türkiye şampiyonasına gitmenin katı bir kuralı olduğuna işaret eden Çatal, sağlanan imkanlar için belediyeye teşekkür etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, başarı için çalışan takım sporunu ayrı bir yere koyduğunu belirterek, özellikle kendi alt yapısı olan kadroların başarısını takdir ettiğini ifade etti.

“Sebat edenler başarır”

Lider Tütüncü, oyunculara seslenerek önemli adımların erken yaşlarda atılması gerektiğini söyledi. Başarının mutlaka iş disiplini ve çok çalışmakla geleceğinin altını çizen Tütüncü, 29 yaşında Türkiye’nin en genç cumhurbaşkanı olduğunu hatırlattı. Bu hedefi 7 yaşında koyduğunu belirten Tütüncü, “Bu çocuk olur mu? başkan olmak mı?’ “Hayallerinin peşinden koşarsan, bu seni çok daha fazla tatmin eder. Sabredenler sonunda başarır. Emeğinizin karşılığını alınca sevineceksiniz.” – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu