Teknoloji

WhatsApp’ın Taslak Mesajlar Özelliği Ortaya Çıktı

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın masaüstü sürümü için yeni bir beta sürümü yayınlandı. ” 2.2319.4.0“kodlu bu beta sürüm, uygulama için yeni bir özellik üzerinde çalışıldığını ortaya çıkardı. Bu yeni özellik, kullanıcı deneyimini bir nebze de olsa iyileştirecek. iyileşecektürünün.

WhatsApp’ta bir kişiye bildirim yazarken sohbet ekranından çıkarsanız, metin kaybolmaz . Ancak yazdığınız bildirimi göndermediğinize dair bir uyarı görmezsiniz. İşte 2.2319.4.0 kodlu WhatsApp masaüstü beta sürümünde görülen yeni özellik, çok yakında geliyor. değişecek gösteriyor. WhatsApp artık tıpkı Telegram gibi kesintiye uğrayan bir bildirim için bildirim göstermeye başlayacak.

WhatsApp’taki yeni özellik şöyle görünecek:

Diyelim ki bir arkadaşınızla konuşurken mesajınız kesildi. Ardından WhatsApp’a girdiğinizde veya tüm sohbetlerin olduğu menüyü gördüğünüzde, ” Taslak” gibi bir bildirim göreceksiniz. göndermeyi unuttumgibi durumlar geride kalacak.

WhatsApp’ın masaüstü beta sürümünde ortaya çıkan yeni özellik, iOS ve Android ekosisteminde kullanıma sunuldu. şimdilik görünmüyor . Ancak bu durumun yakın gelecekte değişeceğine inanıyoruz. Yine de açıklamaları WhatsApp’tan takip etmekte fayda var.

WhatsApp’a son dönemlerde gelen yeni özelliklerden haberiniz yoksa:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu