Ekonomi

Yapı Kredi Crystal ile Yaz Tatilinde Ayrıcalıklı Fırsatlar

Yapı Kredi, kredi kartı Crystal ile anlaşmalı olduğu restoran, plaj ve otel ağını genişletmeye ve müşterilerine özel ayrıcalıklar sunmaya devam etmektedir.

Yapı Kredi’den yapılan açıklamaya göre Crystal sahipleri, Türkiye’nin en gözde yaz tatili destinasyonlarındaki en gözde mekanlarda yüzde 20 indirim ayrıcalığıyla yazın keyfini çıkarıyor.

Yapı Kredi’nin en özel müşterileri için tasarladığı Crystal, Mandarin Oriental’de Mario, Divan Bodrum, Eskiyer, Fenix ​​​​Bodrum, Flamm, Loft Elia, Marina Yacht Club, Paper Moon, Sait Restaurant, Zuma, Blue Beach’te de yer alıyor. Bodrum. Club & Bar, Hakkasan, Kurochan by IOKI, Lucca Beach, Lucca by the Sea, Mandarin Bar, Fahri’s Place in Çeşme, Gaia, Horasan, Kapari Garden, Sole Mare, Veranda Alaçatı, Onno in Göcek, Vakko L’ D’Breeze ve Atelier’de Q Lounge ve D-Resort, Marmaris’te D Maris Bay’de La Guerite, Manos, Nusr-Et ve Zuma, Urla’da OD Urla ve Vino Locale, Ayvalık Kemer’de 1970 yılında konumlanan D-Resort ayrıcalıklar sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Ödeme Sistemleri Yönetimi Lideri İçten Akalın, Yapı Kredi Crystal müşterilerinin yurt içinde anlaşmalı otel, plaj ve restoranlarda indirimlerden seyahat ve concierge hizmetlerine kadar birçok ayrıcalıktan yararlanabileceğini belirtti.

Yapı Kredi Crystal ile başta Bodrum, Çeşme, Göcek, Marmaris ve Urla olmak üzere yaz tatilinin vazgeçilmez rotalarında en seçkin mekanlarda müşterilerine yüzde 20 indirimle ayrıcalıklar sunduklarını vurgulayan Akalın, şöyle konuştu:

“Şu anda Türkiye’de 370’den fazla lokasyonda 180’e yakın özel mekanda müşterilerimize Crystal sahibi olmanın prestijini sunuyoruz. Ayrıca anlaşmalı mekanlarımızda Crystal severleri buluşturduğumuz etkinlikler düzenliyoruz. Eşsiz ayrıcalıkları buluşturmaya devam edeceğiz. Yapı Kredi Crystal’ı önümüzdeki dönemde de müşterilerimize sunuyoruz.Müşterilerimize hayatın her anında üstün hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu