Haber

Başkan Büyükakın: Bize ilham vermeye devam edin

Başiskele’de STK temsilcileriyle bir araya gelen Önder Büyükakın, “Ortak akıl ve katılımcı anlayışla bizlere ilham veren tüm STK temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Bize ilham vermeye devam edin.”

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Sivil Toplum Kuruluşları toplantılarına Başiskele’de devam etti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ve Yardımcılarının yanı sıra Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Koral’ın katıldığı toplantıda konuşan Önder Büyükakın, “Göreve geldiğimizde katılımı sağlayacağımızı söylemiştik. yönetimindeki STK’larımızın Bu anlayışla başlattığımız STK toplantılarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Toplantılarımıza yoğun ilgi gösteren, ortak akıl ve katılımcı anlayışla bizlere ilham veren tüm STK temsilcilerimize teşekkür ederim. Bize ilham vermeye devam edin. Sizden tek isteğimiz bu.”

“2023 YILINDA HIZ VERMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

YEDEP projesi ile STK’ların projede yeni bir anlayışla çalışmalarını sağlayan Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerine teşekkür eden Önder Büyükakın, “Kocaeli olarak hep birlikte çalışarak ve üreterek ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Birçok şehrin sosyal yapısına, gençliğine, kültürüne, sanatına ve yaşamına katkıda bulunmak boynumuzun borcudur. Bu sebeple 2023 yılında da hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz. Yeni yılda da durmak yok diyoruz. Arılar gibi çalışmalıyız. Biz de ekiplerimizle arılar gibi çalışıyoruz. İlçemizin her karışını kalkındırmak ve güzelleştirmek hepimizin görevidir.”

“ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN DEMEK İÇİN”

“Yılın ilk iş gününde meslektaşlarımla bir araya gelerek 2023 yılından beklentilerimi paylaştım” diyen Lider Büyükakın, konuşmasını şu şekilde tamamladı: Canla başla çalışan tüm ekip arkadaşlarımı bir kez daha huzurlarınızdan selamlıyorum. gündüz ve gece; Güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma yılı dilerim. Ayrıca şunu vurgulamak istiyorum. STK’larımızla birlikte, el ele şehrimizin tüm renkleriyle ve zenginlikleriyle Türkiye’nin Yüzyılına katkıda bulunacağız. Buna yürekten inanıyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu